plakat z wizerunkiem straznika miejskiego znakujacego rower podczas gminnego wydarzenia
Konkurs plakat

Straż Miejska w Piasecznie ogłasza konkurs plastyczny, skierowany do dzieci i młodzieży klas I-IV oraz V-VIII szkół podstawowych na terenie gminy Piaseczno.

Celem konkursu „Straż Miejska w Piasecznie – gdy nas lepiej poznasz poczujesz się bezpiecznie” jest:
– wzbudzenie zainteresowania oraz utrwalenie dzieciom i młodzieży obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym a w szczególności zasad dotyczących bezpieczeństwa pieszych oraz użytkowników rowerów czy hulajnóg,
– propagowanie idei niesienia pomocy osobom potrzebującym oraz zwierzętom,
– szerzenie wiedzy na temat pracy Strażników Miejskich i sytuacji w jakich niosą pomoc mieszkańcom.

Przedmiotem konkursu dla kategorii wiekowej I-IV jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej sytuację, w której udzielana jest pomoc osobom potrzebującym czy też zwierzętom przez Strażników Miejskich lub praca plastyczna związana z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pieszych oraz użytkowników rowerów i hulajnóg.

Praca może być wykonana dowolną techniką płaską przy użyciu dowolnych materiałów w formacie A4.

Przedmiotem konkursu dla kategorii wiekowej V-VIII jest wykonanie komiksu przedstawiającego sytuację, w której udzielana jest pomoc osobom potrzebującym czy też zwierzętom przez Strażników Miejskich lub plakat w formacie min. A3 przedstawiający zasady dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych oraz użytkowników rowerów i hulajnóg.

Komiks oraz plakat może być wykonany dowolną techniką płaską przy użyciu dowolnych materiałów.

REGULAMIN KONKURSU (482 KB)