Lato w mieście z rehabilitacją- bezpłatny program wakacyjny

1631
Przyszłe pokolenia bez wad postawy – profilaktyka i terapia chorób kręgosłupa u dzieci z województwa mazowieckiego
Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Piaseczyńskie szkoły przystąpiły do programu “Przyszłe pokolenia bez wad postawy – profilaktyka i terapia chorób kręgosłupa w dzieci z województwa mazowieckiego”realizowanego przez partnerstwo beneficjenta Better Place Piotr Ślusarczyk z Instytut Terapii Funkcjonalnej Dzielny Miś spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. finansowanego ze środków unijnych.

Jest to projekt bezpłatnych zajęć korekcji wad postawy, kierowany do dzieci z województwa mazowieckiego, uczęszczających do klas I – VI szkoły podstawowej ze stwierdzoną wadą kręgosłupa.

Każde dziecko, którego rodzic zdecyduje o przystąpieniu do projektu przejdzie badania kręgosłupa wykonane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Dzieci, u których zdiagnozowane zostaną problemy z kręgosłupem czy z postawą zostaną przyjęte do projektu. Jeżeli dziecko miało już wcześniej zdiagnozowane problemy z kręgosłupem i posiada dokumentację medyczną z tym związaną, powinna ona zostać udostępniona fizjoterapeucie przeprowadzającemu badania dziecka.

Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w projekcie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Godlewską, tel: 882 168 088, mail: fizjo@akn.pl lub wypełnienie krótkiego zgłoszenia.