Mikołajkowy Piknik Rodzinny -

Akademia Rodziny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie i projekt „Na Trzepaku” zapraszają na mikołajkowy piknik rodzinny „Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu”.

Rodzinny Piknik Mikołajkowy na Górkach Szymona w niedzielę 5 grudnia połączony będzie z grą terenową.

Uczestnicy zabawy będą szukać magicznej Skrzyni Rodzinnego Czasu. Na uczestników zabawy czeka sporo atrakcji. W miasteczku św. Mikołaja:
👉 Elfy pokażą jak przygotować świąteczne ozdoby,
👉 W mikołajowych saniach będzie można polecieć w świat… z okularami VR,
👉 Śnieżynka umili czas świątecznymi piosenkami i mikołajkowym karaoke,
👉 Mikołaj zaprosi na poczęstunek.

Piknik będzie też okazją do podzielenia się SuperMocą Życzliwości i uratować chore serduszko małego Jurka Kucharskiego. Elfy przygotowały loterię z fantastycznymi niespodziankami. Dochód z niej pomoże zgromadzić fundusze na operację Jurka. Piknik jest połączony z biegiem na Górkach Szymona – 8. Cross Mikołajkowy na terenie Górek Szymona w Piasecznie.

Miasteczko piknikowe zaprasza na Górki Szymona (obok parkingu) 5 grudnia 2021 r. w godz. 11.00 – 16.00. Ostatnie wejście na grę o godzinie 15.00.

Mikołajkowy Piknik Rodzinny - "Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu". Na plakacie informacje na temat pikniku.Podczas imprezy będą zbierane środki finansowe, by podarować na Święta ❤ małemu Jureczkowi, który walczy z chorobą: www.siepomaga.pl/serce-jureczka. Piknik będzie połączony z biegiem i na Górkach Szymona organizowanym tego samego dnia: Morsujemy i Biegamy Dla Jurasa. 8. Cross z Cukiernią OLSZA.

Organizatorem Pikniku jest Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie.

Wydarzenie na FB: Mikołajkowy Piknik Rodzinny – “Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu”.