Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki filia Kościuszki

198

Już w sierpniu rozpocznie działalność Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w filii przy ul. Kościuszki 49. Zapraszamy młodzież w wieku 11-17 lat, która lubi czytać i dzielić się swoimi przemyśleniami. Ponadto będzie chętna brać czynny udział w rozwoju MDKK m.in. inspirując innych do aktywnego czytelnictwa. Innymi słowy – szukamy ambasadorów MDKK w Piasecznie.

Nie wahaj się i zapisz już dziś. Liczba miejsc w Klubie ograniczona. Na spotkaniu inauguracyjnym będziemy wspólnie wybierać nazwę dla Klubu, dobierać literaturę, planować spotkania z autorami ulubionych książek, dyskutować na temat bohaterów i wartości i wiele, wiele innych – Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki to miejsce interaktywne i interpersonalne. W Klubie czeka Cię mnóstwo inspiracji, rozwoju i wyzwań, ale też bezpiecznej przystani dla skrywanych odczuć po przeczytanej lekturze. Książka to nasz przyjaciel, dlatego warto dzielić się z innymi tą relacją. Twoja obecność jest cenna nawet wtedy, kiedy tylko chcesz posłuchać i obserwować innych.
 

Spotkanie inauguracyjne: 18.08.2021 o godz.: 17.00, przy ul. Kościuszki 49.
 

Formuła spotkania będzie swobodna. Będziemy rozmawiać także o wydarzeniach kulturalnych, filmach, muzyce, trendach. Chętni będą mogli napisać recenzję, podzielić się relacją w mediach społecznościowych. Zastanawiasz się czy MDKK jest dla Ciebie? Możesz do nas napisać, zadzwonić lub przyjść – rozwiejemy wątpliwości. W MDKK będą poruszane zagadnienia od bestsellerów literatury pięknej po kryminalną, podróżniczą, historyczną, fantastyczną, biograficzną i inną.
 
Zasady uczestnictwa:
Organizatorem Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki jest Biblioteka Publiczna w Piasecznie.
Opiekunem Klubu jest Agnieszka Lis.
Spotkania w ramach MDKK będą się odbywać jeden raz w miesiącu w filii Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49.
Podstawowym zadaniem Klubu jest promowanie współczesnej literatury i kultury wśród młodzieży w Piasecznie.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Każdemu uczestnikowi MDKK odpowiednio wcześnie zostanie wypożyczony egzemplarz książki będącej przedmiotem dyskusji. Po spotkaniu klubowicz zobowiązany jest do oddania przeczytanej pozycji książkowej.
Uczestnikiem spotkań może być młodzież w wieku 11-17 lat.
Karta Zgłoszenia MDKK
Regulamin Warsztatów Kosciuszki
Artykuł Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki filia Kościuszki pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki filia Kościuszki