Młynarski według Machalicy

2111
Piotr Machalica, źródło fb artysty
Piotr Machalica, źródło fb artysty

2 grudnia w Centrum Kultury w Piasecznie wystąpi z recitalem Piotr Machalica.

Recital „Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert przeplatany opowieścią i poezją, składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to zarówno piosenki autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in.: „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” czy „Blue Tango”.

Piotr Machalica to nie tylko znakomity aktor, ale również utalentowany, niezwykle świadomy wokalista. Jest wybitnym interpretatorem, znanym z tego, że tekst piosenki podaje jak nikt inny. Towarzyszyć mu będą: Michał Walczak i Krzysztof Niedźwiecki przy gitarach oraz Paweł Surman, grając na trąbce, akordeonie i instrumentach perkusyjnych.

Zapraszamy serdecznie na ucztę dla uszu oraz duszy – wspomnienie Mistrza – Wojciecha Młynarskiego. Koncert odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 18.00 w sali Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 40 zł w kasie Domu Kultury oraz na portalu biletyna.pl. Mamy też dla Czytelników niespodziankę – podwójna wejściówka na koncert będzie do wygrania w konkursie facebookowym na profilu gminy Piaseczno. Zapraszamy do śledzenia fanpage’a.