Własny biznes - rusza nabór do projektów Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie
Własny biznes - rusza nabór do projektów Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie

Pod egidą Burmistrza Piaseczna, ruszają programy Przedsiębiorcza Mama i Dobry Biznes. Celem jest wsparcie mieszkańców Piaseczna w otwarciu biznesów i sukcesie we własnych firmach.

Uczestnicy przejdą od pomysłu do swojego biznesu dzięki warsztatom i wsparciu mentorów. Dodatkowo dla rodziców w ramach uczestnictwa w programie oferowana jest opieka nad dziećmi. Uczestnictwo w programie dla mieszkańców Piaseczna sfinansowane jest przez Gminę Piaseczno. Programy są wzorowane na inkubatorach start-upów oraz na „fabrykach biznesów online”.

Program Przedsiębiorcza Mama skierowany jest do mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, będących rodzicami wychowującymi dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat. To 6 miesięczny unikalny program dla rodziców opiekujących się dzieckiem w domu. – Ucz się i pracuj w nowoczesnej przestrzeni coworkingowej bez konieczności rozłąki z dzieckiem, pomogą Ci nasi opiekunowie. Wykorzystaj ten czas i przygotuj się do budowy marki w świecie online – zachęcają koordynatorzy.

Dobry biznes – Mój Start-up, czyli od pomysłu do wdrożenia to natomiast 3 miesięczny program zarówno dla mieszkańców myślących o założeniu biznesu jak i przedsiębiorców Powiatu Piaseczyńskiego. – Przełóż idee na biznes plan. Z nami stworzysz pitch deck i przygotujesz się na wyzwania rynku. Innowacyjne projekty doprowadzimy do prezentacji i przedstawimy Cię inwestorom. Zachowasz 100% udziałów w swoim biznesie! – zapraszają koordynatorzy.

Zgłoszenie do programów odbywa się poprzez stronę internetową www.inkubator-startup-piaseczno.pl lub podczas Dni Otwartych 6, 7, 13 i 14 lipca w biurze C’office Coworking przy ul. Kościuszki 10 /1 w Piasecznie – decyduje kolejność zgłoszeń wniosków.

Strona: www.inkubator-startup-piaseczno.pl
Numer kontaktowy telefon: 515 083 616
Fanpage: www.facebook.com/InkubatorPiaseczno