Oferta współpracy skierowana do przedsiębiorców

305

Serdecznie zapraszamy sklepy i punkty usługowe do włączenia się do programu piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny.

Atuty przystąpienia do programu

Przystępując do programu, firma będzie mogła szczycić się prorodzinną marką i używać np. na stronie internetowej lub witrynie sklepowej tytułu Firmy Przyjaznej Rodzinie. Dodatkowym atutem przyłączenia się do programu jest gwarantowane zamieszczenie na gminnej podstronie dedykowanej Karcie krótkiej wizytówki firmy wraz z linkiem do oficjalnego portalu internetowego. Gmina zapewnia również inne działania informacyjno-promocyjne programu m.in. na imprezach plenerowych.

Jak przystąpić?

Chętnych do przystąpienia do programu uprzejmie prosimy o przesłanie na adres mailowy promocja@piaseczno.eu wypełnionego projektu porozumienia, w którym zawarte będą dane firmy oraz wykaz proponowanych ulg i rabatów dla dużych rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Po otrzymaniu maila Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno skontaktuje się z Państwem w celu dalszych uzgodnień.
Do pobrania: Wzór porozumienia

Wydział odpowiedzialny za współpracę

O wszelkich kwestiach dotyczących przystąpienia do programu Karty Dużej Rodziny można porozmawiać z pracownikami Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.
Kontakt:

Wierzymy, że wspólnie możemy realnie wspomóc rodziny 3+ z terenu naszej gminy.