Parada Seniorów – 250 wejściówek na autokar

642

Gmina Piaseczno po raz kolejny z inicjatywy Piaseczyńskiej Rady Seniorów bierze udział w VI Ogólnopolskiej Paradzie Seniorów 2019 oraz Pikniku Pokoleń (24 sierpnia), organizowanym przez fundację ZACZYN.

W tym roku z Piaseczna wyjedzie 250 seniorów, którzy mogą liczyć na nieodpłatny transport na Paradę oraz powrót, a także upominek-niespodziankę. To już trzecia Ogólnopolska Parada Seniorów, w której seniorki i seniorzy z Piaseczna biorą udział w zorganizowanej grupie. Środki na wyjazd pochodzą z budżetu Gminy Piaseczno. Wyjazd z Piaseczna zaplanowano 24 sierpnia na godzinę 9.30.

W programie bezpłatny udział w Paradzie Seniorów a następnie Piknik Pokoleń na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego, gadżety, poczęstunek, dancing międzypokoleniowy, bezpłatne badania, oraz panele dyskusyjne o zdrowiu, czworonogach, pasji, diecie, i wiele innych. Szczegóły imprezy można znaleźć na www.parada.zaczyn.org. Wydarzenie jest współfinansowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz ze środków ASOS 2014-2020.

Wejściówki na autokar można odbierać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5 w pok. 64. Więcej informacji pod nr telefonu 22 70 17 682.