Perły Mazowsza 2022. Baner z rysunkiem musli z perłą i informacjami o konkursie.

Trwa głosowanie w 7. edycji konkursu Perły Mazowsza. Na oddanie głosu na swoich faworytów mieszkańcy mają czas do 16 marca 2023 roku.

Konkurs Perły Mazowsza ma na celu wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych, najciekawszych ofert turystycznych oraz najpopularniejszych sportowców, klubów, trenerów w regionie. W pierwszym etapie spośród zgłoszonych kandydatów wyłonione zostały maksymalnie 3 kandydatury z każdej gminy do poszczególnych kategorii: Perła Przedsiębiorczości 2022, Perła Kultury 2022 oraz Perła Sportu i Turystyki 2022.

W gminie Piaseczno nominacje przedstawiają się następująco:

Perła Przedsiębiorczości 2022

Pączkarnia z Tradycją M. M. Wolińscy

Paradise Dental spa

Szpital dla lalek i pluszaków

Perła Kultury 2022

Piąte Piaseczyńskie Dyktando

I Piaseczyńskie Senioralia

Obrzęd Nocy Świętojańskiej

Perła Sportu i Turystyki 2022

UKS Szogun Piaseczno

Sportowiec Patrycja Friemmann

Gabriela Helak, trenerka, rehabilitantka i Prezes Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce

Opisy nominowanych dostępne są na stronie konkursu: www.perlymazowsza.pl. Tam też można zagłosować na swoich kandydatów wypełniając specjalny formularz. Kandydata można poprzeć także poprzez polubienie posta na facebookowym profilu Konkurs Perły Mazowsza. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.

Oprócz Pereł Mazowsza dla tych, którzy otrzymają najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów w regionie, zostaną przyznane również Perły Powiatu oraz Perły Gminy.

Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla głosujących, m.in. od hotelu DeSilva i firmy Decathlon.