Plakat: Live FB_strategia_rozwoju_gminy_spotkanie_4.

Przed nami czwarta z siedmiu debat strategicznych. W najbliższy czwartek 30 marca 2023 r. porozmawiamy z ekspertami na temat wyzwań demograficznych. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na temat potrzeb różnych grup wiekowych.

Kontynuujemy serię debat tematycznych z ekspertami w ramach prac nad Strategią Rozwoju Gminy Piaseczno do roku 2040. Najbliższe, czwarte już z siedmiu zaplanowanych ma marzec i kwiecień spotkań, zatytułowane  „Piaseczno wielopokoleniowe” poświęcone będzie szeroko rozumianej demografii i związanymi z nią wyzwaniami. Porozmawiamy na temat zmian demograficznych już zachodzących w społeczeństwie i prognozowanych w najbliższych latach, polityce senioralnej, konieczności odpowiadania na potrzeby różnych grup wiekowych i środowisk czy wrażliwości społecznej.


Burmistrz Daniel Putkiewicz zaprasza na czwarte spotkanie eksperckie w ramach przygotowywanej Strategii Rozwoju Gminy Piaseczno do roku 2040. Temat spotkania: Piaseczno wielopokoleniowe, czyli wyzwania związane z demografią. Film jest uzupełniony o napisy dla osób niesłyszących.

Zapraszamy na spotkanie  30 marca 2023 r. o godzinie 18.00 do sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5. Debatę można śledzić również na żywo, na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/GminaPiaseczno.

Nagranie transmisji z debaty: www.fb.watch/jHG9uuBIno

Więcej informacji na temat debat z ekspertami, można znaleźć na podstronie: STRATEGIA ROZWOJU GMINY PIASECZNO.

Pobierz: Piaseczno wielopokoleniowe – podsumowanie debaty (755 KB)