Piaseczyński Baranek - plakat
Piaseczyński Baranek

KKS Bicykl Piaseczno zaprasza na pierwszy wyścig kolarski po naszym powiecie – “Piaseczyński Baranek”. Na śmiałków czeka dystans liczący 200 km!

We współpracy z Powiatem Piaseczyńskim i gminami powiatu piaseczyńskiego, KKS Bicykl organizuje pierwszy wyścig szosowy w jednej pętli o długości 200 km. Wyścig odbędzie się 7 września 2024 r. Trasa poprowadzi przez teren powiatu piaseczyńskiego. Start honorowy odbędzie się 7 września ze skweru Kisiela w Piasecznie. Prawdziwe ściganie zacznie się na wysokości Żabieńca, gdzie kolarze będą mogli w sposób bezpieczny włączyć się do ruchu ulicznego.

W “Piaseczyńskim Baranku” (trzeba się trzymać chyba jednej nazwy) może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach pokonać 200 km na rowerze. Zachęcamy do udziału zarówno zaawansowanych kolarzy, jak i amatorów, którzy po raz pierwszy zmierzą się z trasą o takiej długości.

Dla każdego zawodnika, który przekroczy linię mety, przewidziany jest pamiątkowy medal. Po zakończeniu wyścigu odbędzie się dekoracja zwycięzców.

Dodatkowo, w czasie trwania wyścigu, na skwerze Kisiela odbywać się będzie piknik z atrakcjami dla całych rodzin.

Zapraszamy do wzięcia udziału i do kibicowania!

Szczegółowe informacje o wyścigu dostępne są na stronie: baranek.bckl.cc. Zapisy: protimer.pl/bio/1193/piaseczynski-baranek/page.