Podsumowanie VI Piaseczyńskiego Turnieju Siatkówki WOŚP 2024

625
zdjęcie grupowe druzyny
Turniej siatkówki WOŚP

W niedzielę w piaseczyńskich halach sportowych rozegrano VI Piaseczyński Turniej Siatkówki WOŚP. Ponad dwustu siatkarzy oraz siatkarek zebrało się by wspomóc dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja turnieju była rekordowa jeżeli chodzi o ilość drużyn, przed sześciu laty było ich sześć, w tym roku dwadzieścia. Podczas całego dnia towarzyszyli nam wolontariusze WOŚP, łącznie do ich puszek trafiło: 10 702,76 zł. To rekordowy wynik zbiórki.

zdjęcie grupowe
Turniej siatkówki WOŚP

Turniej kobiet wygrała drużyna MUKS Krótka Mysiadło, drugie miejsce zajął zespół Dębowe Mocne, a za nimi Rawki z Wawki. W żeńskich zawodach wzięły udział: Desperatki, Fighterki, Fight Łapy, Faszyn from Raszyn, Krótka Piłka Team, JJ Women, Sokół Brwinów, ADS Macki Strachu, ModernTax Huragan Stare Babice. W rywalizacji drużyn męskich triumfował zespół Grzybki przed Orłami Piaseczno, na trzecim miejscu uplasował się zespół Tygrysy Piaseczno. W turnieju wzięły udział także zespoły Fuks, Miks squad, JJ Team, CSG Chynów oraz Żółwiki.

Wszystkim gratulujemy sportowej postawy oraz zapraszamy za rok.

W pomoc w przeprowadzeniu turnieju zaangażowani byli kandydaci na sędziów siatkówki, dla których był to pierwszy poważny sprawdzian oraz okazja do zdobycia doświadczenia.

Turniej nie odbyłby się bez ogromnego wsparcia naszych partnerów i sponsorów. Otrzymaliśmy nieocenianą pomoc ze strony Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Szczególne podziękowania należą się Pani Katarzynie Kondraciuk, która wspiera nasze zawody już od pierwszej edycji.

Już drugi rok Piaseczyński Turniej Siatkówki WOŚP objęty jest Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Piaseczna. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkolno–Przedszkolnemu za udostępnienie hali oraz pomoc. Dzięki Państwa wsparciu możemy rozgrywać mecze na nowoczesnej hali, której nikt by się nie powstydził.

Podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów, dzięki którym każdy otrzymał pamiątkową koszulkę, oraz możliwość skorzystania z oferty odnowy biologicznej.
Dziękujemy firmie SIGNIUS. Signius jest twórcą nowoczesnej i elastycznej platformy do zdalnego i natychmiastowego podpisywania dokumentów.

Dziękujemy firmie Eurocert. W portfolio produktów dostępnych w sprzedaży firmy znajdują się m. in. kwalifikowane podpisy elektroniczne, kwalifikowane pieczęci elektroniczne oraz kwalifikowane znaczniki czasu.

Dziękujemy firmie Esysco wspierającej firmy oraz instytucje publiczne w ochronie danych wrażliwych i informacji za pomocą zaawansowanych technologii.

Dziękujemy Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin Sp. z o.o. CKR to lider usług medycznych skoncentrowanych wokół fizjoterapii. Każdy, niezależnie od wieku może otrzymać pomoc w powrocie do sprawności korzystając z bogatej oferty zabiegów oraz wizyt lekarskich (w tym wizyt profesorskich) przez nowoczesną fizjoterapię do odnowy biologicznej.

Marcin Gryz – Organizator turnieju