Polub FB i Instagram Multicentrum

704
Polub Multicentrum
Polub Multicentrum

Multicentrum – to część Biblioteki Publicznej w Piasecznie, która stawia na rozwój multimedialnych narzędzi edukacji. Serdecznie zapraszamy do polajkowania i zaobserwowania profilu Multicentrum w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat wydarzeń i warsztatów, a także interesujące ciekawostki i zdjęcia.

Multicentrum organizuje zajęcia edukacyjno-przyrodnicze ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematycznych, chemicznych, fizycznych oraz geograficznych. Odpowiada za uniwersytet dziecięcy i warsztaty manualne oraz międzypokoleniowe. Prowadzi zajęcia z programowania offline i online z uwzględnieniem języków ScratchJr, Scratch, Python. Multicentrum programuje roboty edukacyjne, zajmuje się rysunkiem 3D oraz drukiem 3D (projektowanie modeli). Nie brakuje tu zajęć związanych z obróbką dźwięku i grafiki, z wykorzystaniem technologii AR i VR.
Podejmuje tematy cyberbezpieczeństwa i cyberhigieny w formie warsztatów i prelekcji dla osób dorosłych. Szkoli z zakresu nowych technologii bibliotekarzy i nauczycieli. Organizuje spotkania i turnieje gier konsolowych i gier planszowych. Ma też w ofercie zajęcia komputerowe dla osób po 50. roku życia.
W zakresie Multicentrum jest też opieka i prowadzenie klubów:
– Klub Mangi i Anime
– Klub Gier Planszowych
– Klub MTG – format EDH/PAUPER/PIONEER
– Lokalny Klub Kodowania.

Multicentrum bierze udział w ogólnopolskich akcjach i wydarzeniach promujących wykorzystanie nowych technologii i bezpieczeństwa w sieci m.in. Dzień Bezpiecznego Internetu, CodeWeek, Tydzień z Internetem.

Nie zwlekaj i bądź na bieżąco!

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – poznaj, polajkuj i zaobserwuj nas na:
Facebook’u Multicentrum
Instagramie Multicentrum
stronie internetowej Multicentrum