Poznaj Laureatów Pereł Mazowsza 2019

2063

Jak co roku nagrody Pereł Mazowsza przyznane zostały w kategoriach Przedsiębiorczość, Kultura, Sport i Turystyka. 

Z opóźnieniem przez pandemię, ale jednak szczęśliwie, zakończyła się V edycja konkursu Perły Mazowsza 2019. Wyróżniono najlepiej rozwijające się firmy, wyjątkowe wydarzenia kulturalne, które promują region, a także sportowców i imprezy sportowe. Tegoroczne wręczenie nagród w Gminie Piaseczno odbyło się w reżimie sanitarnym w październiku w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym.

Trzy statuetki Pereł Przedsiębiorczości zdobył Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno. Obiekt został wyróżniony w Gminie Piaseczno, Powiecie Piaseczyńskim oraz na Mazowszu.

Parapetówka u bibliotekarzy zorganizowana w Bibliotece Publicznej w Piasecznie zdobyła Perłę Kultury Gminy Piaseczno, natomiast Festiwal im. Witolda Maliszewskiego, odbywający się pod egidą Centrum Kultury w Piasecznie,  wyróżniono Perłą Kultury Powiatu Piaseczyńskiego.

W kategorii Sport i Turystyka statuetkę Perły w Gminie Piaseczno otrzymał XI Frog Race, organizowany od wielu lat przez Stowarzyszenie “Kondycja”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej (u góry) oraz fotograficznej z uroczystego wręczenia nagród.

Pełną relację dotyczącą wszystkich kategorii i gmin, powiatów i Mazowsza znaleźć można na stronie organizatora konkursu Pereł Mazowsza 2019: www.perlymazowsza.pl