Radosnych wakacji!

742
Życzenia na koniec roku szkolnego
Życzenia na koniec roku szkolnego

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice,
Szanowni Dyrektorzy,

Koniec roku to czas podsumowań, które zawrę w jednym najpiękniejszym słowie:

DZIĘKUJĘ!

Dziękuję Wszystkim, całej społeczności szkolnej za rok szkolny 2002/2021.

Drodzy Uczniowie!
Kończy się rok szkolny 2020/2021, rok inny od wszystkich, rok w którym dla wielu z Was nauka była utrudniona. Gratuluję Wam ukończenia kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o doświadczenia i wiedzę zdobyte w mijającym właśnie roku szkolnym. Rozpoczynające się wakacje to okres wypoczynku, a także zbierania sił i energii na kolejny rok szkolny.
Życzę Wam, aby wakacje były bezpieczne, radosne, wypełnione spotkaniami z rówieśnikami, pełne miłych chwil i niezapomnianych przygód.

Szczególne życzenia kieruję do uczniów klas VIII
Gratuluję Wam ukończenia szkoły podstawowej i życzę Wam, abyście potrafili cieszyć się sukcesami, a z porażek umieli wyciągać wnioski. Niech Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy przyniosą Wam sukcesy w nowej szkole, a nawiązane nowe znajomości i przyjaźnie przetrwają lata.

Dyrekcji i Nauczycielom, Pracownikom
Dziękuję za wkład pracy, zaangażowanie w nauką zdalną, zrozumienie potrzeb uczniów i wspaniałe przystosowanie się do nowej rzeczywistości edukacyjnej. Doceniam Państwa wysiłek i zaangażowanie. Życzę udanych urlopów, spokoju oraz wielu chwil, które przyniosą Państwu wytchnienie i pozwolą naładować baterie na kolejny rok szkolny.

Rodzicom
Dziękuję za podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Za zrozumienie i konstruktywną współpracę ze szkołą. Jesteście Państwo szczególną częścią społeczności szkolnej, której rola jest nie do przecenienia. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha towarzyszą Państwu nie tylko w okresie wakacyjnym.
Na koniec życzeń dokładam dla wszystkich wiele słońca i uśmiechu. Życzę wszystkim bezpiecznych i wspaniałych Wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Hanna Kułakowska-Michalak
I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Dyrektorzy szkół wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno Danielem Putkiewiczem, I Zastępcą Burmistrza Hanną Kułakowską-Michalak oraz Dyrektorem CUW Mariuszem Sekułą
Dyrektorzy szkół wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno Danielem Putkiewiczem, I Zastępcą Burmistrza Hanną Kułakowską-Michalak oraz Dyrektorem CUW Mariuszem Sekułą