Już od soboty 13 listopada znów będzie można pojeździć na łyżwach na piaseczyńskim lodowisko. Sezon 2021/2022 otworzy dziecięcy mecz hokeja.

Lodowisko funkcjonujące na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. 1-go Maja 16 rozpoczyna kolejny sezon. Na piaseczyńskiej tafli będzie się można ślizgać już od najbliższej soboty 13 listopada 2021 r. Sezon 2021/2022 otworzy mecz hokeja. Zmierzą się drużyny Małe LHT z Lublina i nowo powstały team z Piaseczno – Skating Academy. Start meczu o godz. 10.00. Rozgrywki potrwają do godziny 13.00 a od 13.45 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ślizgawkę. Na tafli przez cały dzień będzie można skorzystać z darmowych porad instruktora i trenera – Łukasza Sibińskiego, opiekującego się zarówno lodowiskiem, jak i rolkowiskiem, które funkcjonuje na stadionie.

Lodowisko będzie działało według poniższego harmonogramu.

Rozpoczyna się kolejny sezon piaseczyńskiego lodowiska. Na grafice harmonogram.Przypominamy, że na miejscu można wypożyczyć łyżwy w rozmiarach od 26 do 48, kaski, chodziki dla dzieci oraz naostrzyć łyżwy. Płatność za wstęp i wypożyczenie można realizować gotówką, kartą płatniczą oraz blikiem. Honorowane są również karty dużej rodziny. Zapraszamy!

Rozpoczyna się kolejny sezon piaseczyńskiego lodowiska. Na grafice przedstawiony cennik lodowiska.

Informacje na temat funkcjonowania lodowiska można śledzić na stronie internetowej GOSiR Piaseczno oraz na profilu FB: Lodowisko Rolkowisko GOSiR Piaseczno.

Na lodowisku organizowane są też przez szkółki łyżwiarskie komercyjne zajęcia płatne.

Rusza kolejny sezon piaseczyńskiego lodowiska. Na plakacie zdjęcia łyżwiarzy i informacja o harmonogramie zajęć oraz danych kontaktowych.

Rusza kolejny sezon piaseczyńskiego lodowiska. Na plakacie zdjęcie trenera i dziecka grającego w hokeja oraz informacje o zajęciach i dane kontaktowe.