Smog off – gra miejska! Podejmij wyzwanie

267
PLAKAT__ZTM_smogOff

ZTM Warszawa zaprasza do udziału w grze miejskiej.

O co chodzi? Biegamy, chodzimy, jeździmy rowerem, po mieście, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania – wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Tematyka? Walka ze smogiem, transport publiczny, ekologia – w fajnym, wesołym ujęciu.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Poczujesz się jak w grze komputerowej tylko w rzeczywistości 🙂

Potrzebujesz dodatkowej motywacji…? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Vouchery na www.prezentmarzen.pl o wartości 1000 zł, 800 zł i 600 zł. Jest o co walczyć!Kamerka sportowa, dron, aparat, powerbanki, książki… Nagród cała moc!

Jak? Gra ma dwa etapy. Do pierwszego możesz dołączyć w każdym momencie do 21 września (ale zdecydowanie lepiej szybciej, niż później). Do drugiego zaprosimy 100 uczestników najlepszych drużyn z I etapu.

Kiedy? I etap realizujemy od 16 do 21 września. W tym czasie do rozwiązania będą zadania w terenie (popołudniami, kilka, codziennie gdzie indziej) i on-line. II etap – 22 września – Dzień bez samochodu. Od 14:30 do około 17:30.

Jak będzie wyglądał pierwszy dzień gry? Bardzo dobrze, że pytasz, bo będzie się onróżnił od pozostałych. UWAGA! Pierwszego dnia widzimy się wyjątkowo między 14:00, a 18:00 (i w tych godzinach będą do wykonania zadania w terenie). Taka rozgrzewka przed całym tygodniem. Ważne byś się zjawił w tych godzinach (a najlepiej do 17:00, by zdążyć jeszcze wykonać zadania w terenie) w Kuźni Golfa na Polu Mokotowskim. Tam będzie nasz namiot. Potwierdzimy Twój udział, przekażemy materiały na pierwszy dzień i odpowiemy na wszelkie pytania dot. gry.

Gdzie? W Warszawie. I etap – na terenie caaałego miasta (ale danego dnia lokalizacje są blisko siebie). II etap – okolice metra Młociny.

Dla kogo? Nie ma ograniczeń. Rodziny, grupy znajomych, pary, przypadkowi przechodnie 🙂

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-4 osobowe (zapisy na www.smog-off.evenea.pl )

Ile to kosztuje? 0. ZERO. (serio!)

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się www.smog-off.evenea.pl

więcej informacji na stronie https://smog-off.evenea.pl/