Street dance

2127

Wiek: 6+

6 – 9 lat, sobota godz. 9:15 – 9:5510 – 14 lat, sobota godz. 10:10 – 11:05 15+, godz. sobota 11:20 – 12:15

Zapisy i płatności: Akademii Tańca I AM DANCE www.iamdance.pl tel. 696 919 985 e-mail: info@iamdance.pl www.facebook.com/UwolnijEmocje

Więcej informacji:
www.iamdance.pl/przystanek/

Cennik zajęć 40-minutowych od osoby:  – opłata za pojedyncze zajęcia: 40 zł – opłata miesięczna: 30 zł x ilość kolejnych zajęć w danym miesiącu (płatna z góry do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc zajęć) – opłata semestralna: 20 zł x ilość kolejnych zajęć w danym semestrze (płatna z góry na 3 dni przed rozpoczęciem semestru)

Cennik zajęć 45-minutowych od osoby: – opłata za pojedyncze zajęcia: 50 zł – opłata miesięczna: 40 zł x ilość kolejnych zajęć w danym miesiącu (płatna z góry do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc zajęć) – opłata semestralna: 30 zł x ilość kolejnych zajęć w danym semestrze (płatna z góry na 3 dni przed rozpoczęciem semestru) Z Kartą Dużej Rodziny zniżka -30% od opłaty pakietowej (miesięcznej lub semestralnej).

Na zajęciach uczymy się poszczególnych kroków na bazie szeroko pojętych tańców ulicy związanych z kulturą hip-hop’u. Kombinacja różnych technik tańca oraz elementów w parterze, kształtuje wytrzymałość, kondycję, uczy płynnych ruchów, a także nagłych zatrzymań w jednym układzie choreograficznym. Na kolejnych spotkaniach kombinacje są powtarzane i uzupełniane o nowe, coraz trudniejsze sekwencje.

Prowadzący: Kamil Przepiórkowski Kamil ukończył kurs na instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu oraz szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć tanecznych, organizowane przez Mazowiecką Grupę Szkoleniowo-Doradczą o specjalizacji taniec nowoczesny i towarzyski. Swoje umiejętności ciągle podnosi na międzynarodowych warsztatach i festiwalach np. Warsaw Salsa Summer Festival, Warsaw Salsa Festival, Bachata Lovers Festival oraz Unfreez Hip-hop.Na jego warsztatach szkolili się finaliści You Can Dance, którzy odnosili sukcesy w odcinkach na żywo. Z kolei z Centrum Kultury Piaseczno współpracuje od 2011 roku ucząc styli takich jak: street dance oraz videoclip dance (taniec nowoczesny), a także taniec towarzyski. Poza tym układa choreografię na
Artykuł Street dance pochodzi z serwisu Centrum Kultury w Piasecznie.

Źródło: Centrum Kultury : Street dance