Stypendium Sportowe 2020 r.

742
Stypendium Sportowe 2020 r.
  IMIĘ I NAZWISKO/ NAJLEPSZE OSIĄGNIĘCIE DATA URODZENIA PRZYNALEŻNOŚĆ KLUBOWA DYSCYPLINA SPORTOWA
  I miejsce – Mistrzostwa Świata:
1.  Anastazja Suda 07.12.2006 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
2. Dawid Sundrani 08.02.2004 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
3. Jagoda Francik 26.09.2006 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
  II miejsce – Mistrzostwa Świata:
4. Zuzanna Szewczak 09.01.2002  

KS „GRAWITACJA” Piaseczno

taniec sportowy
  III miejsce – Mistrzostwa Świata:
5. Patrycja Jaworska 17.04.2000  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
6. Jakub Elbe 22.07.2005 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
7. Jagoda Piątek 19.02.2004 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
  V miejsce – Mistrzostwa Świata:
8. Kinga Obcowska 08.10.2005 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
  VI miejsce – Mistrzostwa Świata:
9. Jan Jach – Bartha 04.03.2004 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
  I miejsce – Puchar Świata:
10. Jan Bocheński 26.08.2006  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
11.  Martyna Wieteska 01.10.2006  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
 
  II miejsce – Puchar Świata:
12. Sebastian Jędraś 17.04.2006  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
  III miejsce – Puchar Świata:
13. Oliwia Ściągaj 0808.2003  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
  III miejsce – Mistrzostwa Europy:
14. Rafał Wójcik 06.11.2001  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
15. Cezary Aderek 29.10.2004  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
  III miejsce – Puchar Europy:
16. Antonina Żurawska 26.11.2005  

UKS „PIĄTKA” Piaseczno

karate
  I miejsce – Mistrzostwa Polski
17. Damian Anders 02.08.2006 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
18. Jakub Kultys 19.11.2004 KS „HUBERTUS”
Zalesie Górne
łucznictwo
19. Jan Ambrożkiewicz 01.08.2003  

Warszawski Klub Kolarski

kolarstwo górskie
20. Tomasz Grzesiak 08.01.2003  

LUKS „TRÓJKA” Piaseczno

kolarstwo torowe
21. Julia Borowiecka 01.05.2000 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
22. Oliwia Rybicka 13.06.2003 KS „GRAWITACJA” Piaseczno taniec sportowy
23. Patryk Chylewski 11.04.2001  

KS „LAURA” Chylice

szachy
  II miejsce – Mistrzostwa Polski
24. Adam Szolc 18.03.1999 KS „HUBERTUS”
Zalesie Górne
badminton
25. Wiktor Ciopciński 04.02.2004 KS „HUBERTUS”
Zalesie Górne
badminton
26. Michał Matysiak 25.07.2000 KS „HUBERTUS”
Zalesie Górne
badminton
27. Natalia Woińska 28.06.2003  

KS „X FIGHT” Piaseczno

kickboxing
28. Jakub Kamiński 15.03.2003 LUKS „TRÓJKA” Piaseczno kolarstwo szosowe
29. Arkadiusz Kusiak 14.01.2004 LUKS „TRÓJKA” Piaseczno kolarstwo szosowe
  III miejsce – Mistrzostwa Polski
30. Jan Stępniewski 08.08.2003 KS „HUBERTUS”
Zalesie Górne
łucznictwo
31. Katarzyna Sygocka 07.10.2001 KS „X FIGHT” Piaseczno kickboxing
32. Klaudiusz Świstulski 24.05.2001 KS „X FIGHT” Piaseczno kickboxing
33. Jan Sozoniuk 04.03.2005 UKS „BUSHI TEAM” Klub Karate Kyokushin
Piaseczno
karate
I miejsce Mistrzostwa Mazowsza
34. Aleksandra Płocińska 05.10.1999 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
35. Jan Mordel 19.02.2001 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
36. Pola Mościcka 26.07.2002 KS „LAURA” Chylice szachy
37. Patrycja Dybowska 11.06.2005 MUKS Piaseczno koszykówka
38. Natalia Chrzanowska 05.04.2005 MUKS Piaseczno koszykówka
39. Kamila Berus 15.09.2005 MUKS Piaseczno koszykówka
40. Zuzanna Uszyńska 02.01.2005 MUKS Piaseczno koszykówka
41. Natalia Żak 03.09.2006 MUKS Piaseczno koszykówka
42. Gabriela Grabowska 22.04.2004 MUKS Piaseczno koszykówka
43. Natalia Iszczuk 11.01.2006 MUKS Piaseczno koszykówka
  II miejsce Mistrzostwa Mazowsza
44 Bartosz Kucharski 20.11.2000 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
45. Jan Suchorowski 21.10.2001 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
46. Maja Wierzchowska 27.04.2004 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
47. Barbara Dębecka 19.03.2005 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
48. Hanna Derezińska 18.10.2004 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
  III miejsce Mistrzostwa Mazowsza
49. Julian Multan 31.12.2004 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
50. Adrian Pec 28.04.2003 SRS „KONDYCJA” Piaseczno lekkoatletyka
51. Adam Chryścina   IKIZAMA judo

 

Źródło: GOSIR : Stypendium Sportowe 2020r.