“Śubuk” oraz krąg dialogowy po seansie!

316

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Osoby, zarówno osoby w spektrum autyzmu, ich rodziny i bliskich, terapeutów, pedagogów, nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych, lekarzy, przedstawicieli samorządów, jak i każdego innego chętnego na seans filmu “Śubuk”– inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię młodej matki chłopca w spektrum autyzmu, której wieloletni upór i walka doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji,
a także/ lub
na moderowaną rozmowę o wrażeniach płynących z filmu oraz o odczuciach z współdzielenia życia ze spektrum autyzmu w lokalnej (Piaseczna i okolic) rzeczywistości, w formie kręgu dialogowego (więcej o kręgach dialogowych i ich podobnych realizacjach znajdziesz https://tocopowiesz.pl/kregi-dialogowe/ )

“To co powiesz może zmienić świat…”
Marshall B. Rosenberg – twórca NVC (Porozumienia bez przemocy)
 
Wydarzenie odbędzie się 6 października 2023 r. (piątek) w sali wystawowo-widowiskowej w Bibliotece Publicznej w Piasecznie ul. Jana Pawła II 55, wg planu:

seans filmowy godz.15.00-17.00
przerwa techniczna godz.17.00-17.30
krąg dialogowy godz. 17.30-20.00

 
Prosimy o zgłoszenia do udziału w seansie filmowym lub/i w kręgu dialogowym na adres: rodzicwdobrostanie@gmail.com do dnia 30 września 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona! Serdecznie zapraszamy!
Więcej o organizatorze wydarzenia
Jesteśmy nieformalną samopomocową grupą rodziców dzieci ze spektrum autyzmu i ADHD w Piasecznie, skupionych wokół Komitet Rodziców Piaseczno i okolic i realizujemy to wydarzenie z ramach projektu pt: Rodzic w dobrostanie – grupa wsparcia rodziców dzieci z ASD i ADHD w Piasecznie. Biblioteka Publiczna w Piasecznie jest partnerem wydarzenia.
Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKIAL oraz Fundację Fundusz Współpracy

Artykuł “Śubuk” oraz krąg dialogowy po seansie! pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : “Śubuk” oraz krąg dialogowy po seansie!