Sukces Piaseczyńskich tenisistów

1327

Tenisiści Tennis Pro Piaseczno dominują w kategorii do lat 12-u!!! W Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego u-12, które odbyły się w Radomiu wszystkie miejsca na podium padło łupem naszych zawodników. Województwo mazowieckie to jeden z najsilniejszych regionów tenisowych w kraju. Zdobycie tytułu jest bardzo trudne i wymaga pokonania bardzo wymagających przeciwników.

Podobnie jak w turnieju halowych tak i w letnich mistrzostwach tenisiści z Piaseczna pokazali się z najlepszej strony.
Turniej w pięknym stylu wygrał rok młodszy od swoich rywali 11-letni Grzegorz Zemła (Tennis Pro Piaseczno), który nie miał sobie równych. W finale pokonał kolegę klubowego Macieja Zarębskiego. Trzecie miejsce zajął kolejny zawodnik Tennis Pro Piaseczno Wiktor Sasko.

Nasz zespół po raz kolejny pokazał, że nie mamy sobie równych w województwie mazowieckim do lat 12-u.

Przed nami czerwcowe Mistrzostwa Polski, gdzie liczymy na dobre wyniku naszych zawodników.

A we wrześniu finał Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12-u.