turniej siatkówki o Puchar Prezesa Mazowsza

1563
turniej siatkówki o Puchar Prezesa Mazowsza

25 i 26 stycznia w Szkole Podstawowej w Józefosławiu odbył się turniej o Puchar Prezesa Mazowsza, w którym wzięło odział po 8 najlepszych drużyn z Mazowsza w danej kategorii wiekowej.
Z Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza zakwalifikowali się chłopcy z kategorii „dwójki” i „czwórki”.
Jest nam niezmiernie miło i dumnie śpieszymy poinformować , że zostaliśmy Mistrzami Mazowsza i zdobyliśmy złoty puchar w kategorii „czwórek” chłopców (Jakub, Rafał, Olgierd, Dawid, Franek i Michał). Po wielkich emocjach chłopcy w finale pokonali drużynę MOS WOLA Warszawa, a wcześniej takie drużyny jak ISKRA Warszawa, PERŁA Złotokłos, RCS Radom.
 
W kategorii „dwójek” chłopców (Mateusz, Bruno i Mateusz) zdobyliśmy srebrny puchar, zabrakło niewiele, jednak być drugą drużyną w Mazowszu to też znaczy bardzo wiele.
Chłopaki, gratulujemy ! i życzymy, aby ten sukces był tylko motorem napędowym do dalszej pracy !! Brawa dla rodziców za wspaniały doping ! Teraz czas na obozy zimowe, do gry w Mistrzostwach Mazowsza Kinder + Sport wracamy na przełomie Lutego i Marca.
Na koniec podziękowania dla Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej za wspólną organizację turnieju o puchar Prezesa MWZPS 
źródło: Akademia Siatkówki Tomasza WójtowiczaŹródło: GOSIR : turniej siatkówki o Puchar Prezesa Mazowsza