Udane półrocze judoków UKS „Szogun” Piaseczno

346

Udanie zakończyli pierwsze półrocze judocy piaseczyńskiego UKS ”Szogun” Piaseczno plasując się na czołowych miejscach w silnie obsadzonych turniejach przez kluby okręgu mazowieckiego.
I tak w „Bushido Cup” młodzi zawodnicy zdobyli 5 medali, a na wyróżnienie zasłużył TOMEK GAJDA, którego widzimy na zdjęciu na najwyższym stopniu podium, uznany za najlepszego zawodnika turnieju. Tomek wygrał wszystkie walki 4 walki przez IPPON kończąc pojedynki przed czasem. Należy wspomnieć również o pozostałych medalistach i tak: złoty medal zdobył TOKARSKI KAJTEK, SREBRNY SUWAŁA WOJTEK, a brązowe medale znalazły się w rękach MATEUSZA KIESZKA oraz GRZESIA MAJA.
Jeszcze lepiej młodzi Szoguni wypadli w tradycyjny turnieju rozegranym 10 czerwca z okazji Dnia Dziecka przez zaprzyjaźniony klub z sąsiedniej Iwicznej.  Tym razem zdobyto aż 3 złote medale, które zawisły na piersiach: TOMKA GAJDY, ANTKA HACHULSKIEGO oraz MATEUSZA KIESZKA, jeden srebrny medal zdobył niezawodny WOJTEK SUWAŁA, a brązowe medale zdobyli LAURA DUDEK, GRZESIO MAJ i ANTEK KOPEĆ. Tuż obok podium na bardzo dobrym czwartym miejscu uplasował się KACPER BACHNIUK.Serdeczne gratulacje i zachęcamy do dalszej zaangażowanej pracy na treningach, co pozwoli na dalsze odnoszenie sukcesów na macie.

Źródło: Janiszewski Ryszard prezes UKS Szogun

Źródło: GOSIR : Udane półrocze judoków UKS „Szogun” Piaseczno