Ulica Zgoda od dziś staje się jednokierunkowa
foto: Joanna Ferlian-Tchórzewska

Na ul. Zgoda wyznaczyliśmy nowe bezpłatne miejsca postojowe. Zmieniła się też organizacja ruchu na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Chyliczkowskiej.

W związku z realizacją uchwały Rady Miejskiej o rozszerzeniu Strefy Płatnego Parkowania (SPP) na kolejne ulice, w tym ulicę Warszawską na odcinku od ul. Chyliczkowskiej do ul. Młynarskiej, Gmina wyznaczyła nowe bezpłatne miejsca postojowe wzdłuż ul. Zgoda na odcinku od ul. Młynarskiej do ul. Chyliczkowskiej.

W ulicę Zgoda od piątku 17 września wjedziemy tylko od strony ul. Młynarskiej. Od strony ul. Chyliczkowskiej obowiązuje zakaz wjazdu. Na zdjęciu ul. Zgoda ze znakiem zakazu wjazdu. / foto: Joanna Ferlian-Tchórzewska
W ulicę Zgoda od piątku 17 września wjedziemy tylko od strony ul. Młynarskiej. Od strony ul. Chyliczkowskiej obowiązuje zakaz wjazdu / foto: Joanna Ferlian-Tchórzewska

– Zgodnie z nową organizacją ruchu ulica ta stała się na tym odcinku drogą jednokierunkową. Teraz jednak będzie można z niej skręcić w ul. Chyliczkowską zarówno w prawo, jak i w lewo, w kierunku obwodnicy – informuje II Zastępca Burmistrza Robert Widz.

Ulica Zgoda jednokierunkowa
foto: Szymon Kowalewski

Od ulicy Chyliczkowskiej do ul. Młynarskiej można dojechać nadal ulicami Królewskie Lipy oraz Warszawską.