Raszyńska Mleczarska. Na zdjęciu ulica i jadące samochody.
foto Google Maps

W dniu 25 kwietnia 2023 roku powiat piaseczyński rozpoczyna inwestycję polegająca na przebudowie ciągu ulic Raszyńskiej i Krasickiego przy granicy gmin Piaseczno i Lesznowola.

Jak informuje powiat piaseczyński, we wtorek 25 kwietnia 2023 r. zamknięty zostanie jeden pas ruchu na dwustumetrowym odcinku ul. Krasickiego od ul. Mleczarskiej do Szkolnej w Nowej Iwicznej.

– Organizacja ruchu będzie polegała na zamknięciu połowy jezdni i ruchu wahadłowym. Wahadła będą z sygnalizacją świetlną, która będzie kierowała ruchem. Ich długość będzie różna, ale nie będą długie, aby utrudnienia i czas oczekiwania na przejazd był krótki. Wyjazd z bocznych ulic i posesji będzie zapewniony, ale w miarę postępu robót będzie utrudniony – tłumaczy starosta Ksawery Gut. – Rondo na skrzyżowaniu ulic Krasickiego i Kieleckiej będziemy budować w wakacje. Krasickiego będzie fragmentami zamykana całkowicie, ale tylko na czas układania nowej nawierzchni i każdy fragment tylko na kilka godzin. O zamknięciach będziemy informować wcześniej – zapowiada starosta.