Wystawa plenerowa z cyklu ART Józefosław

237
wystawa art love Józefosław plakat
wystawa art love Józefosław plakat

U zbiegu ulic Cyraneczki i Julianowskiej w Józefosławiu zawisła pierwsza wystawa plenerowa z cyklu ART Józefosław prezentująca prace artystów mieszkających w Józefosławiu:

Agnieszki Hernik – malarki malującej zwiewne obrazy akwarelami

Agnieszki Czyżkowskiej – fotografki, której pasją są czarno-białe portrety kobiet

Jadwigi Wolskiej – malarki pięknych obrazów w energetycznych kolorach

Krzysztofa Kargola – malarza pełnych spokoju portretów i pejzaży

Do 9 sierpnia prezentujemy wystawę „Pejzaż i architektura” a od 10 sierpnia do końca września będzie można podziwiać wystawę „Człowiek i architektura”.

– Od kiedy powstał ten placyk z pergolami wokół myśleliśmy jak wykorzystać to miejsce. Narodził się pomysł plenerowej wystawy. Prace nad realizacją tego projektu trwały długo, ale udało się. Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprezentować prace artystyczne naszych Sąsiadów. To artyści mieszkający wśród nas, dlatego tym bardziej warto ich poznać. Ale to nie wszystko. Wystawom towarzyszyć będą warsztaty z fotografii i malarstwa dla młodzieży w wieku 13-18 lat. W czasie pracy pod okiem naszych lokalnych artystów powstaną prace młodych twórców, które jesienią pokażemy w trakcie uroczystego wernisażu w Klubie Kultury w Józefosławiu. Szczegółowe informacje i regulamin warsztatów znajdziecie na naszej stronie internetowej www.pomysłnajozefoslaw.pl oraz naszym fanpage na facebooku – mówi Katarzyna Bukol-Krawczyk, Prezeska Stowarzyszenia Pomysł na Józefosław. – Warto się wybrać na spacer lub rowerową wycieczkę do Józefosławia i obejrzeć wystawę. Na warsztaty artystyczne zapraszamy młodzież z całej Gminy Piaseczno, nie tylko z Józefosławia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy też wszystkie potrzebne materiały – dodaje pani Katarzyna.

Wystawa ART-love Józefosław
Wystawa ART-love Józefosław

Projekt ART Józefosław jest realizowany przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław ze środków pozyskanych w ramach konkursu na realizację zadania publicznego Gminy Piaseczno oraz środków własnych stowarzyszenia.