Zagłosuj na Perłę Mazowsza

280
Logo III edycji Pereł Mazowsza
Logo III edycji Pereł Mazowsza

Trwa kolejny etap konkursu Perła Mazowsza czyli głosowanie mieszkańców powiatu.

Perły Mazowsza to konkurs organizowany przez LGD Perły Mazowsza oraz „Przegląd Piaseczyński”, który integruje lokalną społeczność z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami, pozwalając na docenienie lokalnych firm, wydarzeń i sportowców. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych i wydarzeń organizowanych w regionie, a także lokalnych sportowców, trenerów i kluby sportowe. Statuetka Perły Mazowsza dowodzi nie tylko o wysokiej jakości świadczonych usług i zaangażowaniu, lecz przede wszystkim świadczy o docenieniu firmy, wydarzenia czy sportowca przez osoby z lokalnej społeczności.

Zachęcamy mieszkańców do oddawania głosów w trzech kategoriach: Perła Przedsiębiorczości, Perła Kultury, Perła Sportu.
GŁOSOWANIE POPRZEZ STRONĘ WWW
– możliwość oddania maksymalnie do 5 głosów z indywidualnego adresu IP, przy założeniu, że jedna osoba może oddać jeden głos.
GŁOSOWANIE POPRZEZ FANPAGE PLEBISCYTU
– klikając przycisk „Like” pod postem danego wydarzenia bądź oferty turystycznej, na który chcemy oddać głos. Głosy pod udostępnionym postem nie będą zliczane (żeby nie dublować głosów).
GŁOSOWANIE TRADYCYJNE
– poprzez wrzucenie karty do głosowania w każdym urzędzie gminy i ośrodku kultury – możliwość oddania jednego ważnego głosu (głos oddany zgodnie z kartą wzorów)
GŁOSOWANIE POPRZEZ SERWIS SMS
– wiadomość tekstową SMS o treści odpowiadającej numerowi kodu podmiotu, na który chce się oddać głos, pod numer 7136 – 1 głos. Opłata: 1,23 zł brutto/SMS.

Na podstawie ilości głosów mieszkańców zostanie wyłoniona Perła w każdej kategorii. Na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2018 r.) nagrodzeni zostaną zwycięzcy.