Zmiany w Przychodni nr 2 przy ul. Skrzetuskiego 17

2183
Przychodnia w Gołkowie

W gminnej przychodni, która zlokalizowana jest na granicy Piaseczna z Gołkowem od 1 września funkcję kierownika placówki pełni Pani doktor Izabella Gładysz -specjalista chorób wewnętrznych i specjalista reumatolog. Zatrudniony został też drugi lekarz, Pani Izabela Winnicka.
– Cieszę się bardzo, że  Pani Doktor podjęła się  szerszej współpracy z nami  – mówi Dyrektor ZOZ w Piasecznie Marta Dorociak- Burza. Znalezienie lekarzy, którzy chcą pracować w bardziej oddalonych lokalizacjach było trudnym zadaniem – dodaje.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu pacjentów objętych opieką zdrowotną na terenie Gołkowa i okolic godziny pracy lekarzy zostały dopasowane do oczekiwań i pacjenci trzy razy w tygodniu przyjmowani są od godz. 7:00. Po wakacyjnej przerwie ponownie został uruchomiony też Punkt Pobrań, który funkcjonuje w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 7:30 – 9:30.

W Przychodni od połowy września rusza realizacja “Ogólnopolskiego programu profilaktyki pierwotnej i wczesnego wykrywania reumatoidalnego zapalenia stawów RZS” dla pacjentów poniżej 65. roku życia oraz w ramach gminnego programu, w Przychodni realizowane będą bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65. roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Piaseczno.

– Mamy nadzieję, że wprowadzone, oczekiwane przez mieszkańców zmiany, zostaną dobrze przyjęte przez pacjentów i usprawnią funkcjonowanie opieki zdrowotnej na tym terenie – mówi Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza. – Nowemu Kierownikowi pani Doktor Izabelli Gładysz oraz całemu zespołowi Przychodni życzę pracy w miłej atmosferze oraz dobrych relacji z pacjentami, którym z kolei życzę przede wszystkim dużo zdrowia – dodaje Pani Burmistrz.

Przychodnia w Gołkowie