Życzenia dla Sołtysów i Rad Sołeckich

522
Ilustracja. Wszystkim Sołtysom oraz Radom Sołeckim z Gminy Piaseczno z okazji Dnia Sołtysa składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie pracę na rzecz lokalnej społeczności. Życzymy Państwu dużo zdrowia, radości, szczęścia pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak zawodowym. Niech wzajemna współpraca zarówno z mieszkańcami jak władzami samorządu przynosi zadowolenie oraz społeczne uznanie. Życzenia składa Burmistrz Miasta Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz, Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz Il Zastępca Burmistrza Robert Widz

Wszystkim Sołtysom oraz Radom Sołeckim z Gminy Piaseczno z okazji Dnia Sołtysa składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, radości, szczęścia i pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Niech wzajemna współpraca zarówno z mieszkańcami jak i władzami samorządu przynosi zadowolenie oraz społeczne uznanie.

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz II Zastępca Burmistrza Robert Widz.