13 medali na międzynarodowym turnieju kickboxingu Czech Open

787

13 medali zdobyli zawodnicy Piaseczyńskiego Klubu Kick-Boxingu na Międzynarodowym turnieju “Czech Open”, który odbył się 4-6 października 2019 roku w Czeskiej Pradze.

W zawodach wystartowało blisko 700 zawodników z 65 klubów. Najlepiej spisał się Hubert Wiluk, który wygrał swoją kategorię wagową w formule Pointfighting i został najlepszym zawodnikiem turnieju wśród kadetów młodszych. Na najwyższym stopniu podium w tej formule stanęła również Martyna Wieteska. Martyna w finale pokonała utytułowaną reprezentantkę gospodarzy Jahanę Petrikową. W formule light contact najlepiej zaprezentowała sie Agata Kacprzak wygrywając pewnie walkę finałową z Węgierką. Złoty medal w formule Kick Light zdobył Klaudisz Świstulski pokonując w finale zawodnika gospodarzy. O włos od zwycięstwa byli Gustaw Wielądek (PF kadet młodszy) i Bartosz Dobrowolski (LC kadet młodszy), którzy dopiero w walkach finałowych przegrali swoje pojedynki. Ponadto brązowe medale zdobyli: Izabela Dąbrowska (PF kadet młodszy) i  Daria Niciporuk (PF i LC kadet młodszy). Szczęścia zabrakło Adamowi Bachmanowi i Sebastianowi Jędrasiowi, którzy zakończyli swoją rywalizację poza strefą medalową. Gratulujemy zawodnikom kolejnych sukcesów.