Czy jesteście gotowi na dzień pełen uśmiechu, słońca i niezapomnianych wrażeń? Już 17 maja 2026 roku stadion GOSiR Piaseczno zamieni się w centrum rodzinnej radości! Zapraszamy mieszkańców na piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny w Piasecznie.
W codziennym pędzie często brakuje nam chwil, które możemy poświęcić wyłącznie najbliższym. Dlatego tradycyjnie już, Akademia Rodziny wraz z MGOPS Piaseczno i GOSiR Piaseczno zapraszają wszystkie piaseczyńskie rodziny do wspólnego świętowania. To coś więcej niż wydarzenie – to czas na budowanie więzi, integrację i celebrowanie bycia razem.
Atrakcje przygotowane przez organizatorów
Nasz tegoroczny program pęka w szwach! Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Na uczestników czekają m.in.:
- Strefa szaleństwa: dmuchańce, które pokocha każde dziecko.
- Aktywne animacje: gry XXL, rodzinne zabawy, kolarz intuicyjny, popularne “gniotki” i wiele innych kreatywnych wyzwań.
- Miasteczko rowerowe: idealne miejsce dla małych fanów dwóch kółek.
- Relaks i smaki: strefa gastronomiczna z grillem, goframi, hot-dogami, ciastem, watą cukrową i popcornem. Dla szukających wytchnienia – wygodne leżaki.
- Pamiątka na lata: foto budka, w której uwiecznicie wspólne, radosne chwile.
Niezbędne informacje dotyczące Dnia Rodziny
📅 Kiedy: 17 maja 2026 roku (niedziela)
⏰ Godziny: 11.00–16.00
📍 Gdzie: Stadion Miejski GOSiR Piaseczno, ul. 1 Maja 16 (za Orlikiem)
🎟️ Wstęp: bezpłatny!
Dlaczego warto być z nami?
Wierzymy, że rodzina to drużyna! Piknik z okazji Dnia Rodziny to doskonała okazja, aby odłożyć telefony, zapomnieć o obowiązkach i skupić się na tym, co najcenniejsze – na sobie nawzajem. Organizatorzy zapewniają mnóstwo energii, bezpieczną zabawę i fantastyczną atmosferę. Zabierzcie ze sobą dobry humor, sąsiadów i przyjaciół.
Do zobaczenia na stadionie w Piasecznie! Niech to będzie najpiękniejszy dzień tej wiosny!
Data publikacji: 29.04.2026 r.








