Drodzy uczniowie! Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment podsumowań, gratulacji i zasłużonego odpoczynku. To czas, aby docenić wytrwałość, codzienną pracę oraz wszystkie osiągnięcia – zarówno te duże, jak i te małe, które udało się zdobyć w mijającym roku szkolnym.
Z tej okazji Burmistrz Piaseczna składa wszystkim uczniom serdeczne gratulacje oraz życzenia wspaniałych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji.
Niech nadchodzące lato będzie czasem odpoczynku, rozwijania pasji, odkrywania nowych miejsc, przeżywania ciekawych przygód oraz zawierania niezapomnianych przyjaźni. Niech nie zabraknie uśmiechu, dobrej zabawy i chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.
Życzymy, abyście we wrześniu wrócili do szkół pełni energii, nowych pomysłów i gotowi na kolejne wyzwania.
Udanych wakacji!
Daniel Putkiewicz
Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
Hanna Kułakowska-Michalak
Robert Widz
Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno
Katarzyna Wypych
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie
oraz radni








