Burmistrz nagrodził nauczycieli

3931
Dyrektorzy i nauczyciele nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020 w Piasecznie
Dyrektorzy i nauczyciele nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020 w Piasecznie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz przyznał nagrody dyrektorom oraz wyróżniającym się nauczycielom szkół podstawowych i przedszkoli.

Wraz z odpowiedzialną za oświatę w gminie – swoją zastępczynią Hanną Kułakowską-Michalak, Burmistrz złożył podziękowania dyrekcji oraz nauczycielom za trud codziennej pracy życząc radości na każdy dzień odpowiedzialnej pracy pedagogicznej i spełnienia ambitnych planów na rzecz edukacji, opieki i wychowania.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym:

Przedszkole nr 1 – dyrektor Urszula Murawska, nauczyciel Joanna Murdzek

Przedszkole nr 2 – dyrektor Danuta Marczak, nauczyciel Anna Skwarek

Przedszkole nr 3 – dyrektor Bożena Kurek, nauczyciel Aneta Mazur

Przedszkole nr 4 – dyrektor Małgorzata Soborak, nauczyciel Monika Jasińska -Fidor

Przedszkole nr 6 – dyrektor Dominika Cibicka, nauczyciel Jolanta Pietkiewicz

Przedszkole nr 7 – dyrektor Elżbieta Włodarczyk

Przedszkole nr 8 – dyrektor Krystyna Bernacka, nauczyciel Agnieszka Bukowińska

Przedszkole nr 9 – dyrektor Magdalena Zakrzewska, nauczyciel Małgorzata Piotrowska

Przedszkole nr 10 – dyrektor Alina Basak, nauczyciel Renata Cichecka

Przedszkole nr 11 – dyrektor Małgorzata Adamus

Szkoła Podstawowa nr 1 – dyrektor Krystyna Łęcka, nauczyciele Danuta Stokłuska,Martyna Kielak -Kucharska, Mariola Szymańska, Ewa Dunagin, Dorota Niedbałko, Izabela Orepuk, Urszula Krzepicka, Joanna Kotarska

Szkoła Podstawowa nr 2 – dyrektor Jacek Żabicki, nauczyciele Daniel Bodo, Anna Konieczna, Katarzyna Załęska

Szkoła Podstawowa nr 3 – dyrektor Anna Krasuska, nauczyciele Ewelina Walczyk, Malwina Słudzińska, Magdalena Pogorzelska

Szkoła Podstawowa nr 5 – dyrektor Dariusz Nowak, nauczyciele Lidia Mirecka,Wiesława Wojtas, Urszula Ufnalewska, Agnieszka Rucińska- Pindor, Dorota Ratyńska,Tomasz Jakubowicz, Małgorzata Gajdak, Magdalena Dudek, Anna Chełchowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny – dyrektor Wioletta Grochowicz, nauczyciele Agnieszka Danielewicz, Anna Maksymiuk, Dorota Bieńkowska

Szkoła Podstawowa w Chylicach – dyrektor Krystyna Jesionek, nauczyciele Monika Oksiutycz, Barbara Pierzchała, Małgorzata Rygier -Jaworska

Szkoła Podstawowa w Głoskowie – dyrektor Ewa Wołynkiewicz, nauczyciele Monika Falak, Dorota Zwolińska, Iwona Górzyńska

Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie – dyrektor Izabela Jastrzębowska, nauczyciele Małgorzata Danielewska, Weronika Bielska

Szkoła Podstawowa w Józefosławiu – dyrektor Andrzej Sochocki, nauczyciele Julita Ilczyszyn, Kataryna Mazurowska, Joanna Matysiak -Pietrucha, Katarzyna Kalus, Elżbieta Blezień, Katarzyna Rynio -Długołęcka, Bożena Karpińska, Ewa Truchel -Palkowska, Małgorzata Lubowicka, Agnieszka Pszczółkowska

Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym – dyrektor Marta Blauth, nauczyciele Natalia Szymaszek, Monika Sochacka -Kukiełka, Marta Ryżak

Szkoła Podstawowa w Złotokłosie – dyrektor Katarzyna Sobolewska, nauczyciele Izabela Żyro, Sylwia Matyjaszek, Grażyna Mazurek