Chatbot UMiG Piaseczno

2260
chatbot wirtualny asystent - obraz autorstwa pch.vector na Freepik.com
chatbot wirtualny asystent - obraz autorstwa pch.vector na Freepik.com

Witamy na podstronie z wirtualnym asystentem Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. W prawym dolnym rogu znajduje się ikona robota. Jeżeli chcesz uruchomić chatbota, to kliknij na animację i napisz swoje pytanie w oknie komunikatora.

Mieszkańcy wchodząc na stronę internetową urzędu, chcą szybko dotrzeć do właściwych treści np. informacji, odpowiedzi na pytania, formularzy, e-usług. Urząd obsługuje bardzo wiele spraw, dlatego w gąszczu informacji często trudno jest odnaleźć odpowiednią podstronę i ustalić: jak, gdzie, kiedy? W rezultacie mieszkańcy zwracają się do urzędów z pytaniami (mailowo, telefonicznie lub przez formularze kontaktowe), co dodatkowo obciąża i spowalnia pracę urzędu. Czatbot powstał jako odpowiedź na te trudności. Jest to inteligentny i prosty wirtualny asystent, który rozumie wpisywane pytania i prośby. Dzięki dobrej znajomości pełnej struktury i treści strony internetowej urzędu, jest w stanie szybko wskazać odpowiednie podstrony, gdzie znajduje się odpowiedź na to czego szuka obywatel.

Zachęcamy do testowania nowej funkcjonalności na stronie UMiG Piaseczno.

Jeżeli pojawią się uwagi do narzędzia, to prosimy zgłosić je na adres mailowy urzad@piaseczno.eu w tytule maila wpisując ⇒ Chatbot UMiG Piaseczno.