Dodatkowy pokaz kina plenerowego

2269
Piaseczyńskie Kino Plenerowe na skwerze Kisiela 2018
foto: Marcin Borkowski

W przedświąteczny wtorek 14 sierpnia mamy dla Państwa dodatkową propozycję filmową, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego wyświetlona zostanie komedia francuska “Facet na miarę”.

Podczas inauguracji tegorocznego cyklu, w piątek 6 lipca, doszło do małego falstartu. Wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem, sprzyjała temu wspaniała pogoda. Wygodnie rozsiadło się na leżakach oraz poduszeczkach blisko 300 osób, jednak ku zdziwieniu zarówno zebranej publiki jaki i otwierającego pokaz wiceburmistrza Daniela Putkiewicza, który zapowiedział komedię romantyczna “Facet na miarę”, na ekranie ukazał się dramat sportowy “Wielki Mike”, z nagrodzoną Oscarem za główną rolę Sandrą Bullock…

– Okazało się, że firma Szortal, obsługująca technicznie pokaz pomyliła płyty i nasz film pojechał do innego miasta, a do nas trafił inny tytuł – tłumaczył zebranym Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji. – To pierwszy taki przypadek podczas kilkuletniej współpracy, nie ma jednak tego złego, gdyż firma stanęła na wysokości zadania i sama zaproponowała, że za inauguracyjny pokaz nie weźmie od nas pieniędzy, a obiecana komedia zostanie pokazana w dodatkowym terminie – wyjaśnia Łukasz Wyleziński.

Dzięki temu nasi mieszkańcy zyskali podczas wakacji dodatkowy pokaz kina plenerowego.