Dzień Samorządu Terytorialnego

594
27 MAJA DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
27 MAJA DZIEŃ SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze wybory do rad gmin. Były to jednocześnie pierwsze całkowicie wolne wybory w Polsce po II wojnie światowej. Wydarzenie to upamiętnia obchodzony 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno wraz z kadrą kierowniczą urzędu składają najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom samorządowym, członkom rad sołeckich i sołtysom z naszej gminy, którzy aktywnie i z zaangażowaniem pracują na rzecz mieszkańców miasta i gminy Piaseczno.

Dziękujemy Państwu za codzienną troskę o sprawy naszych mieszkańców, za podejmowanie inicjatyw i realizację ambitnych projektów. To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu i ciężkiej pracy nasze miasto oraz gmina rozwija się, stając się coraz lepszym miejscem do życia. Niech Państwa wysiłki będą zawsze zauważane i doceniane przez mieszkańców naszej gminy!

Życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz dobra wspólnego, wytrwałości w pokonywaniu wyzwań i satysfakcji z osiągniętych celów, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie
Katarzyna Wypych

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno
Daniel Putkiewicz

Zastępcy Burmistrza Piaseczna
Hanna Kułakowska-Michalak
Robert Widz