Emocjonalne SPA – warsztaty dla dorosłych

208

Uwaga: DOROSŁE EMOCJE!

Czy świat Twoich emocji wciąż Cię zaskakuje? 
Wstydzisz się swoich emocjonalnych reakcji, albo wpędzasz się w poczucie winy na skutek ich przeżywania? 
Nie rozumiesz, do czego właściwie emocje są Ci potrzebne?
Marzy Ci się umiejętność lepszego radzenia ze swoimi emocjami i takie ich przeżywanie, które będzie ubogacało Twoje życie?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.
Emocjonalne SPA, to dwa trzygodzinne spotkania wokół uczuć i potrzeb, podczas których będziemy inspirować się Porozumieniem bez Przemocy Marshalla Rosenberga i podstawami neurobiologii.
To cykl, który wprowadzi Cię w niezbędne podstawy komunikacji empatycznej i – co pewnie równie istotne – pozwoli Ci złapać chwilę odpoczynku i kontaktu z tym, co dla Ciebie ważne: z Twoimi uczuciami i potrzebami.
Cena udziału w warsztatach: 30 zł za dwa spotkania (6 godzin warsztatowych).
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Podleśna, Trenerka Komunikacji Empatycznej i coach. 
Agnieszka wspiera ludzi, którzy chcą budować dobre relacje z sobą i z innymi, zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. Pracuje indywidualnie, z parami i grupami. Wierzy, że człowiek ma w sobie to, czego szuka. Dlatego lubi stwarzać taką przestrzeń, w której uczucia i potrzeby pozwalają mu to odkryć. 
Ukończyła trzy etapy Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii: Integralne Studium Rozwoju Osobistego (160 godzin), Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii (205 godzin) oraz akredytowany przez Izbę Coachingu Kurs Coaching oparty na Empatii (132 godziny). Obecnie jest w trakcie Kursu Mediacji NVC na Akademii NVC. Jest żoną i mamą piątki dzieci w wieku 8-17 lat.
Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Oddziału dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub przesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.
Artykuł Emocjonalne SPA – warsztaty dla dorosłych pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Emocjonalne SPA – warsztaty dla dorosłych