Filmy na Piaseczyńskie Kino Plenerowe

5170
Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018
Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018

W wyniku głosowania mieszkańców, poznaliśmy tytuły filmów, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego kina plenerowego w Piasecznie.

Łącznie w ankiecie oddano ponad 12 tys. głosów. Spośród przedstawionych propozycji największym zainteresowaniem cieszył się film pt.: Facet na miarę. Kino Plenerowe w tym roku przeniesione zostanie na zmodernizowany skwer Kisiela. Profesjonalne pokazy “pod chmurką”, będą odbywały się każdego piątkowego wieczoru, począwszy od 6 lipca (lipcowe seanse zaczynają się o 21.30) aż do 31 sierpnia (sierpniowe startują o 20.30). Jest łącznie 9 projekcji oraz dodatkowo 7 września o godz. 20.00 specjalny pokaz niemego kina z muzyką na żywo.

– W tym roku przenosimy Kino Plenerowe z parkingu na wyremontowany skwer Kisiela. Będą oczywiście leżaki, dzięki zakupionym podkładkom usiąść będzie też można na schodach, które tworzą naturalny amfiteatr. Mamy nadzieję, że miejsce to będzie w wakacje tętnić życiem – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji, które jest organizatorem pokazów.

Wyniki głosowania:
– Facet na miarę (972 głosy)
– Najlepszy (919)
– Księgowy (843)
– Jutro będziemy szczęśliwi (836)
– Carte Blanche (834)
– Klucz do wieczności (807)
– Zanim zasnę (729)
– Rekiny Wojny (711)
– Kryptonim UNCLE (707)

Po ustaleniu kolejności projekcji, podamy ją w kolejnej informacji na ten temat.

Ankieta znajduje się w informacji: głosowanie.