Kiermasz Świąteczny 2017 – informacje dla wystawców

4014

 
 

„ODPALENIE CHOINKI” to tradycyjne już przedświąteczne spotkanie na piaseczyńskim rynku. W ramach wydarzenia odbywa się „Kiermasz Świąteczny” (11.00-17.00), organizowane są atrakcje dla dzieci, świąteczne niespodzianki i koncerty. Kulminacyjnym punktem wydarzenia jest uroczyste zapalenie świateł na piaseczyńskiej choince (16.00), która pozostanie z mieszkańcami na rynku przez zimowe miesiące.
W ramach „Kiermaszu Świątecznego” na rynku rozstawione zostaną stoiska handlowe z ozdobami świątecznymi, rękodziełem, wyrobami z wikliny, tradycyjnymi produktami spożywczymi. Zapraszamy do udziału i rozstawienia stoiska handlowego. Warunkiem kwalifikacji jest tradycyjny charakter wyrobów, nadesłanie w terminie karty zgłoszeniowej (liczba miejsc ograniczona) i otrzymanie potwierdzenia od organizatorów. Wszelkie szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie „Kiermaszu Świątecznego”.
Karta zgłoszeniowa – należy nadesłać do 30.11.2017.
Przesłanie do Organizatora wypełnionej karty zgłoszenia równoznaczne jest z zaakceptowaniem regulaminu „Kiermaszu Świątecznego”. Organizatorzy będą potwierdzać przyjęcie zgłoszeń mailowo  lub telefonicznie. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o kontakt.
Szczegółowych informacji udziela Muzeum Regionalne w Piasecznie – koordynator „Kiermaszu Świątecznego” (tel. 22 756 76 00 wew. 17, 509 687 267)
Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Muzeum Regionalne w Piasecznie.
 

Źródło: Muzeum Regionalne : Kiermasz Świąteczny 2017 – informacje dla wystawców