Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie

2016
Ilustracja. Pisanki w masce ochronnej - dwa kolorowe jajka w masce
foto: pixabay.com / NickyPe

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem ograniczeń w całym kraju, Centrum Kultury w Piasecznie odwołuje tegoroczny Kiermasz Wielkanocny.

W Niedzielę Palmową, 28 marca 2021 roku w godz. 10.00 – 15.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie na pl. Piłsudskiego (Rynek). Wstęp wolny.

Kiermasz Wielkanocny to tradycyjne wydarzenie w Piasecznie odbywające się corocznie w Niedzielę Palmową. Na piaseczyńskim rynku rozstawione są stoiska handlowe z pisankami, palmami wielkanocnymi, różnorakim rękodziełem, wędlinami i wypiekami domowymi. To przedświąteczne spotkanie służy kultywowaniu świątecznych tradycji, budowaniu wspólnoty mieszkańców i poczucia tożsamości. Ideą spotkania jest także zwrócenie uwagi na prace lokalnych rękodzielników – tradycyjnie przygotowywane ozdoby czy wyroby spożywcze.

Niestety ze względu na obowiązujące nas obostrzenia sanitarne w tym roku rezygnujemy z tradycyjnego spotkania mieszkańców przy “Stole Wielkanocnym”, czy składania życzeń przez burmistrza Piaseczna. Nie przewidujemy także konkursów oraz animacji.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/2771859009732501/

Plakat wydarzenia Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie 2021
Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie 2021

Informacje dla wystawców zainteresowanych wystawieniem stoiska handlowego:

Osoby/firmy zainteresowane wystawieniem stoiska handlowego prosimy o przesłanie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia (do pobrania poniżej). W miarę możliwości, prosimy również załączyć 2-3 zdjęcia oferowanych produktów. Na deklaracje chęci udziału czekamy do 12 marca. Po tym terminie spośród wszystkich otrzymanych deklaracji chęci udziału w wydarzeniu Organizator dokona wyboru Wystawców na Kiermasz Wielkanocny. W tym roku, ze względu na obostrzenia sanitarne, ilość stoisk będzie ograniczona w stosunku do lat poprzednich. Z podmiotami wybranymi do udziału w Kiermaszu Organizator skontaktuje się w dniach 15-16 marca. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w „Kiermaszu Wielkanocnym” w dostępnym poniżej Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią (w szczególności wymogami dotyczącymi stoiska, wynikającymi z obostrzeń sanitarnych) oraz z informacjami zawartymi w Klauzuli Informacyjnej.

Deklarację chęci udziału można przesłać na adres: kiermasz@kulturalni.pl lub dostarczyć na adres: Dom Kultury w Piasecznie (05-500), ul. Kościuszki 49 (piętro I).

Uwaga! Po upływie terminu zgłoszeń tj. po 12.03. deklaracje nie będą przyjmowane. Przesłanie deklaracji (Karty Zgłoszenia) nie jest równoznaczne z udziałem w Kiermaszu.

Więcej informacji, można uzyskać mailowo lub telefonicznie:
e-mail: kiermasz@kulturalni.pl
telefon: 516 208 397

DOKUMENTY DO POBRANIA:
Kiermasz Wielkanocny 2021 – regulamin dla wystawców (PDF, 152 KB)
załącznik 1 karta zgłoszenia – stoiska bezpłatne 2021 (doc.)
załącznik 2 karta zgłoszenia – stoiska płatne 2021 (doc.)
załącznik 3 oświadczenie żywność Kiermasz 2021 (doc.)