Klub Podróżnika po Polsce: Góry Świętokrzyskie – im starsze tym lepsze

283

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjątkowe spotkanie z cyku Klubu Podróżnika po Polsce. Tym razem przeniesiemy się w magiczne pejzaże Gór Świętokrzyskich. Będzie to nie tylko wędrówka  przez szczyty i doliny, ale również podróż przez emocje i wspomnienia. Naszym przewodnikiem będzie Marcin Janczewski od dzieciństwa związany z tym regionem, który podzieli się swoją pasją i przybliży nam jego historię .
Niepozorne Góry Świętokrzyskie okazują się nie tylko czarować pięknem przyrody, ale mają również niezwykły rodowód. To najstarsze góry w Polsce, których przeszłość sięga milionów lat. Ich unikalna struktura i bogate dzieje nadają im niepowtarzalny charakter. Dużo, dużo więcej na  ich temat dowiemy się na najbliższym spotkaniu.
Zapraszamy wszystkich miłośników podróży, przygód i fascynujących historii do spotkania z Marcinem Janczewskim.
Spotkanie odbędzie się 14 września 2023 roku, w czwartek, o godzinie 17:30. Miejsce to Biblioteka Publiczna w Piasecznie, oddział dla dorosłych, na II piętrze w Czytelni. Obowiązuje wstęp wolny.
Artykuł Klub Podróżnika po Polsce: Góry Świętokrzyskie – im starsze tym lepsze pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Klub Podróżnika po Polsce: Góry Świętokrzyskie – im starsze tym lepsze