Klub Podróżnika po Polsce: Podróże bez barier

520
Klub Podróżnika po Polsce: Podróże bez barier

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika po Polsce!
W czwartek, 30 marca, o 17:30 w czytelni Biblioteki Głównej będziemy mieli przyjemność gościć Miśki w podróży, czyli Magdalenę Kulus oraz Michała Truchana.
Magdalena i Michał wspólnie opowiedzą nam o idei podróżowania, pokonywania barier i szukania miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami. Dowiemy się do jakich miejsc wracają i które polecają, co warto zobaczyć na Śląsku w jeden weekend oraz jak wygląda Urbex – zwiedzanie opuszczonych miejsc.
Miśki w podróży o sobie: Jesteśmy w trasie, nawet gdy nie podróżujemy, bo mamy wiele marzeń. Lubimy być blisko natury, ale jako miłośnicy historii i architektury bywamy też w wielkich miastach. Chadzamy nieutartymi szlakami i odwiedzamy nieoczywiste miejsca. Dzielimy się tym, co nas zachwyca i pokazujemy świat z perspektywy naszego staruszka VW transportera. Jeżeli lubisz survival, vanlife i podróże w nieznane – na pewno znajdziemy wspólny język!

Budynek jest dostępny architektonicznie. W razie potrzeby zapewniamy dostęp do:

tłumaczenia PJM,
pętli indukcyjnej,
pomocy asystenta.

Zapotrzebowanie na powyższe rozwiązania należy zgłosić organizatorowi w terminie maksymalnie trzech dni przed wydarzeniem.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Artykuł Klub Podróżnika po Polsce: Podróże bez barier pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Klub Podróżnika po Polsce: Podróże bez barier