Konkurs na logo Muzeum Piaseczna

1830
konkurs logo Muzeum Piaseczna, na grafice trzy budynki.
grafika Muzeum Piaseczna

Muzeum Piaseczna (w organizacji) ogłosiło konkurs na logo, które stanie się w przyszłości znakiem identyfikacyjnym nowej jednostki kulturalnej w Piasecznie.

Muzeum będzie funkcjonować w trzech zabytkowych piaseczyńskich budynkach – Starej Plebanii, Poniatówce oraz Domu “Zośki”. Dyrektor nowej instytucji kultury, która obecnie opracowuje wystawę, gromadzi pamiątki i współpracuje z wykonawcami, którzy modernizują budynki, w których w przyszłości mieścić się będzie muzeum, ogłosiła konkurs na logo Muzeum Piaseczna.

– Mając na uwadze odmienne walory architektoniczne i historyczne budynków muzealnych, zależy nam na stworzeniu dla nich wspólnego mianownika – jednolitego znaku rozpoznawczego, stanowiącego swoisty symbol, jednoznacznie kojarzony z Muzeum Piaseczna – mówi dyrektor Violetta Jarząbkowska. – Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie i podzielenia się swoją kreatywnością, pomysłowością i umiejętnościami projektowymi.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda, a szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.muzeumpiaseczna.pl/konkursnalogo/. Termin zgłaszania projektów upływa 2 lipca 2023 roku (decyduje data wpływu).