Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii

432
Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii
Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii

Multicentrum  wraz z Wydawnictwem REBEL zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy. Z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii, który obchodzimy, w dniu równonocy marcowej czyli 20 marca, zapraszamy do konkursu na najciekawszą opowieść. A jaki jest najlepszy sposób na opowiadanie historii? Odpowiedź jest jasna: STORY CUBES.
Zadanie konkursowe jest banalnie proste! Na poniższym zdjęciu widać nasz rzut kośćmi Story Cubes, a Waszym zadaniem jest wzorowanie się na obrazkach znajdujących się na kościach i ułożenie z nich opowiadania. Tylko tyle!  Najlepsze historie nagrodzimy grami planszowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo Rebel. Zapraszamy do udziału.

Na zgłoszenia czekamy do 07.05.2023r.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić Kartę Zgłoszenia, a następnie przesłać ją drogą mailową lub dostarczyć do siedziby Organizatora wraz z Pracą Konkursową. Zgłoszenia w formie cyfrowej prosimy wysyłać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl. Prosimy o podanie tytułu pracy.
Udział w Konkursie i związane z nim udostępnienie danych są dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
 
Więcej informacji: 

e-mail: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl
telefon: (22) 484 21 60

Artykuł Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii