Konsultacje społeczne terenu rekreacji przy ul. Cyraneczki

1802
Plakat Konsultacje społeczne terenu rekreacji przy ul. Cyraneczki
Konsultacje społeczne terenu rekreacji przy ul. Cyraneczki

Już wkrótce rozpoczną się nowe konsultacje społeczne. Tym razem chcemy poznać zdanie mieszkanek i mieszkańców okolic ulicy Cyraneczki. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2022 roku w godz. 16.00-19.00. Miejsce: plac zabaw ul. Cyraneczki (przy ul. Kombatantów/Jamiołuszki).

Plan konsultacji: I etap w czerwcu ma na celu zebranie ogólnych potrzeb mieszkańców, w etapie II, po wakacjach projektanci JAZ+Miasto zaprezentują wstępną koncepcję która zostanie również zaprezentowana w celu naniesienia uwag. Planujemy spotkania z młodzieżą i dziećmi w szkołach, spotkanie na miejscu i możliwość zgłoszenia uwag online – informacja już wkrótce! Przyjdź i zgłoś swoje uwagi.

Pod koniec kwietnia 2022 roku został uchwalony nowy Plan Miejscowy dla omawianego terenu, w wyniku którego działki zostały scalone, dając wolną drogę do większego obszaru, a więc realizacji oczekiwanej już od wielu lat przestrzeni publicznej skierowanej głównie dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko! W I etapie chcemy wysłuchać wszystkich głosów dotyczących możliwej przyszłości tego miejsca.

Zadanie realizowane jest w ramach zadania “Program bezpieczeństwa przeciwpowodziowego na terenie gminy Piaseczno”

Zapraszamy również na Facebook Rewitalizacja Piaseczna, gdzie pod postem na ten temat można dodatkowo wyrazić swoją opinię.