Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu w formule Kick Light Mysiadło 2019

1006

6 medali zdobyli zawodnicy z X fight Piaseczno na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu w formule Kick light, które odbyły się w dniach 8-10 marca 2019 roku w Mysiadle.

Wszyscy pokazali serce do walki lecz nie wszystkim udało się wejść do strefy medalowej. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 60 klubów z całej Polski. W tym licznym gronie “X fight” zajął 3 miejsce w rywalizacji drużynowej.

Najlepiej spisała się Oliwia Ściągaj, która nie dała szans swoim przeciwniczkom i obroniła tytuł Mistrzyni Polski z zeszłego roku. Świetnie spisał się, debiutujący w tej formule Sebastian Jędraś. Sebastian w drodze do finału wygrał wszystkie walki przed czasem lecz niestety w walce o złoto nie sprostał świetnie dysponowanemu Tomaszowi Ociepskiemu z Ostródy. Na drugim stopniu podium stanęła również Wiktoria Kamianowska, choć złoto było w zasięgu ręki. Brązowe medale zdobyli: Natalia Jastrzębska, Patrycja Kłosiewicz i Czarek Aderek.