Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie miesiąca wrzesień

371
Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie miesiąca wrzesień 2023
Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie miesiąca wrzesień 2023

W dniu 28.09.2023 r. komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu nagrody na Zdjęcie Miesiąca: Wrzesień 2023 w ramach konkursu fotograficznego “Piaseczno 2023 w obiektywie”. Poniżej publikujemy treść protokołu z obrad komisji. Wrześniowym zwycięzcom serdecznie gratulujemy – powiadomimy Państwa mailowo i telefonicznie o terminie odbioru nagród.
Jednocześnie przypominamy, iż obecnie trwa nabór do konkursu na Zdjęcie Miesiąca: październik 2023. Zapraszając Państwa do następnej, październikowej rundy prosimy jednocześnie zwrócić uwagę na następujące kwestie:

przesyłane zdjęcia nie powinny być otagowane sygnaturą wskazującą na autora
ze względu na planowane na zakończenie roku wydanie kalendarza zawierającego zwycięskie zdjęcia z kolejnych miesięcy, przesłane fotografie powinny kojarzyć się z daną porą roku lub charakterystycznym zjawiskiem czy wydarzeniem jakie miało miejsce w Piasecznie czy jego okolicach w danym miesiącu.

Protokół z obrad komisji konkursowej konkursu “Piaseczno 2023 w obiektywie”. Konkurs na Zdjęcie Miesiąca: Wrzesień 2023.
Na podstawie Regulaminu Konkursu w dniu 28 Września 2023 r. odbyły się obrady Komisji w składzie:

Magdalena Woźniak – Przewodniczący komisji
Joanna Ferlian – Członek komisji
Krzysztof Kasprzycki – Członek komisji

Sekretarz komisji: Sylwia Chojnacka-Tuzimek
Ogólna liczba zdjęć, jakie wpłynęły do komisji: 16
Liczba uczestników konkursu: 6
Po zweryfikowaniu zgłoszonych prac pod względem formalnym, na podstawie Regulaminu konkursowego, komisja poddała ocenie artystycznej i merytorycznej wszystkie fotografie. Spośród autorów nadesłanych zdjęć członkowie Komisji wyłonili zwycięzcę i postanowili przyznać nagrodę za Zdjęcie Miesiąca Wrzesień 2023:

“Zalew Amo w promieniach zachodzącego słońca” – autor: Artur Ignatowicz

Komisja postanowiła przyznać również wyróżnienie Towarzystwa Przyjaciół Piaseczna zdjęciu “Wrześniowa Jeziorka” autorstwa Rafała Szarzalskiego.

Autorom nagrodzonych fotografii zostają przyznane nagrody rzeczowe. Nagrodzone prace, w ramach wystawy pokonkursowej, będą eksponowane w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55 oraz wydrukowane w kalendarzu bibliotecznym na rok 2024. Informacja o wynikach konkursu „Piaseczno 2023 w obiektywie” zostanie ogłoszona na stronie internetowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie, na stronie Gminy Piaseczno oraz na stronie Powiatu Piaseczyńskiego.
Piaseczno, 28.09.2023 r.

Artykuł Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie miesiąca wrzesień pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie miesiąca wrzesień