Pierwsze spotkanie Powiatowej Bazy Wolontariatu

307

28 czerwca w Parku Miejskim w Piasecznie odbyło się pierwsze spotkanie uczestników Powiatowej Bazy Wolontariatu. W spotkaniu udział wzięły osoby potrzebujące pomocy, wolontariusze, nasi sympatycy, przedstawiciele władz gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Uczestnicy spotkania opowiadali o swoich często niełatwych sytuacjach życiowych, wymieniali się doświadczeniami związanymi z oferowaniem i przyjmowaniem pomocy. Były także gry i zabawy oraz mały poczęstunek.

Relacje ze spotkania można zobaczyć:
https://www.youtube.com/watch?v=Chyx_OdskAw
http://piaseczno.pl/aktualnosci/1179-spotkanie-powiatowej-bazy-wolontariatu-2

Powiatowa Baza Wolontariatu Piaseczno ruszyła w lutym 2019 roku. Ma na celu łączenie osób potrzebujących pomocy z wolontariuszami. Dziś w bazie jest 18 wolontariuszy i 27 osoby potrzebujące, połączyliśmy ze sobą 15 rodzin.

Zachęcamy wszystkich, którym los innych nie jest obojętny do dołączenia do nas, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://piaseczno.pl/aktualnosci/1085-baza-wolontariatu oraz do odwiedzania nas na Facebook: https://www.facebook.com/Powiatowa-Baza-Wolontariatu-Piaseczno-2238037046258939/?modal=admin_todo_tour

Koordynator Bazy
Edyta Banasiewicz
Tel.: +48 515 025 900
E-mail: wolontariat@piaseczno.pl
www.piaseczno.pl