Portal dla przedsiębiorców

2855
Portal dla przedsiębiorców - zrzut ekranu strony przedsiebiorcze.piaseczno.eu

Nowy portal to przedsięwzięcie samorządu skierowane do przedsiębiorców z terenu gminy Piaseczno.

Na stronie www.przedsiebiorcze.piaseczno.eu będą się znajdować aktualne wiadomości dotyczące bezpośrednio przedsiębiorców. Będą to informacje o szkoleniach i wydarzeniach, stała rubryka o możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych oraz baza przedsiębiorców z naszego terenu. Ponadto będziemy pośrednikiem w przekazywaniu informacji zarówno z innych instytucji państwowych, jak i z instytucji otoczenia biznesu.

– Poprzez nową stronę będziemy mogli komunikować się z Państwem w szerszy sposób niż za pośrednictwem gazet. Wiemy też, że obecnie większość procesów w biznesie odbywa się w sieci – mówi Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz.

– Mamy pomysły, ale czekamy na informacje z Państwa strony, ponieważ to Państwo prowadzicie swój biznes. Na nowo powstałej stronie znajduje się formularz kontaktowy, czekamy więc na Państwa opinie i sugestie – zachęca II zastępca burmistrza Robert Widz.
W ostatnich latach w naszej gminie notujemy wzrost liczby podmiotów gospodarczych, co pociąga za sobą zwiększenie wpływów do budżetu gminy oraz utrzymanie niskiego bezrobocia. Na terenie gminy działa ponad dziesięć tysięcy podmiotów gospodarczych.

– Niestety, obecna sytuacja w naszym kraju powoduje liczne utrudnienia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dostrzegamy ten fakt i staramy się pomóc w zakresie naszych możliwości, tak aby przetrwali Państwo ten trudny czas – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz.

Nowa strona internetowa przedsiebiorcze.piaseczno.eu jest tylko jednym z narzędzi, za pomocą których samorząd chce zaktywizować i zintegrować przedsiębiorców oraz wyjść do nich z konkretnymi pomysłami i propozycjami.