Pracownik na zastępstwo do Biura Promocji i Kultury Gminy Piaseczno

3867
Skwer Kisiela w Piasecznie. W tle budynek, w którym znajduje się Biuro Promocji i Kultury Gminy Piaseczno.
Budynek, w którym znajduje się Biuro Promocji i Kultury Gminy Piaseczno, foto Anna Grzejszczyk

Szukamy osoby do pracy w biurze, które zajmuje się promowaniem wizerunku dynamicznie rozwijającej się podwarszawskiej gminy, mającej aspiracje być wygodnym i nowoczesnym miejscem do życia dla swoich mieszkańców oraz atrakcyjnym obszarem do inwestowania czy odwiedzin.

Biuro Promocji i Kultury jest zarówno biurem prasowym posiadającym liczne narzędzia do komunikacji społecznej, realizującym lub wspierającym organizację wielu wydarzeń na terenie gminy, a także koordynującym budżet obywatelski, fundusze sołeckie, liczne eventy i spotkania a także współpracę zagraniczną gminy.

Szukamy osoby, która chce poznać tajniki pracy w biurze promocji, nie boi się wyzwań, jest komunikatywna, lubi się uczyć i poznawać nowe narzędzia, jest obyta z komputerem i nie obawia się oprogramowania (w biurze na co dzień korzystamy z kilku systemów urzędowych, systemu obiegu dokumentów, systemu do wprowadzania faktur czy umów). Od kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego, mile widziane doświadczenie w biurze o podobnym charakterze, ale przede wszystkim oczekujemy chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.

Praca polegała będzie na koordynacji projektów związanych z promocją gminy, współpracą z organizacjami pozarządowymi oraz z sołectwami. Oczekujemy, że zatrudniona osoba pozna różne stanowiska pracy w biurze i będzie potrafiła zastępować inne osoby w ich obowiązkach podczas ich dłuższych nieobecności.

Oferujemy pracę w miłym zespole, kompetentnym, kreatywnym a czasem nawet szalonym. 🙂 Biuro zlokalizowane jest w samym centrum Piaseczna, w samodzielnym lokalu z bardzo komfortowymi warunkami pracy oraz dobrym zapleczem socjalnym.

Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia.

Zastępstwo minimum do końca 2024 r. Perspektywa dalszej współpracy też nie jest zamknięta.

Osoby zainteresowane pracą w naszym biurze, proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy dyrektora biura: lukasz.wylezinski@piaseczno.eu.

Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia 2024 roku.